| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 948х500х507 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 500х830х512 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 608х454х461 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 595х480х490 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 454x608x461 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 920x490x297 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Електричні бойлери (водонагрівачі) Tiki з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 6 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 30.03.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Електричні бойлери (водонагрівачі) Tiki: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 30.03.2026 |
| Ціна на найдешевші Електричні бойлери (водонагрівачі) Tiki | 8 199 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 12 554 грн |
| Ціна на найдорожчі Електричні бойлери (водонагрівачі) Tiki | 16 499 грн |
| Кількість товарів в категорії | 6 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) Tiki починається з 8 199 грн Найдорожче обладнання коштує 16 499 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) Tiki:
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) Tiki виробництва Словенія, Сербія, Словаччина.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник