| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1000x435x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1115x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x455x435 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 750x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 550x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 550x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1228х380х400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 619х342х347 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 948х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 791х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 330х290х275 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 948х500х507 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х500х265 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1112х523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х500х265 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 553х450х470 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490 х 1279 х 280 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 757x524x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1200х584х609 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x435x455 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 454x596x461 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 435х635х250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1050х557х336 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 396х367х324 мм |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) починається з 4 084 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі):
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) виробництва Китай, Чехія, Франція та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник