| Розміри | 850х380х400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 948х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 791х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 968х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 809х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 573х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 948х500х507 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 609х483х475 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х540х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х730х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 810х475х483 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х500х265 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х860х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 435х440х410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 435х440х410 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 951х380х392 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х500х265 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 624х445х457 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 964х483х475 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 370 х 400 х 310 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1045х475х475 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 860 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 850 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 893х475х492 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 540 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490 х 1279 х 280 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 370 х 400 х 310 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 720 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 610х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x435x455 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 852х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490х768х280 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 2 роки на ТЕН/10 років на бак |
| Розміри | 640х435х440 мм |
| Нагрів | Непрямий |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) починається з 4 084 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі):
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) виробництва Китай, Чехія, Франція та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник