| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 918х338х345 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х730х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х500х265 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 897х410х405 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440х860х460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1552х523х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1552×523×318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1327×523×318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1112х523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 871х520х510 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х500х265 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 624х445х457 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1187 x 584 x 584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1025х520х510 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 850 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490 х 1279 х 280 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 720 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 524x1255x524 мм |
| Нагрів | Прямий, непрямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 524x1067x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 757x524x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки ел. частина, 8 років бак |
| Розміри | 900×570×300 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 902х524x524 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1067х524х524 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 742х520x556 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1200х584х609 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1046х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1255×524×524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1255х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий, непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 902х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 736х524х612 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1018x1005x584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 87 533 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі):
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) таких брендів: Atlantic, Drazice, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) виробництва Китай, Україна, Чехія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник