| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 750x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 550x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 550x360x380 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1228х380х400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 404х350х357 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 619х342х347 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 850х380х400 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 791х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 968х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 809х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 573х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 330х290х275 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 730 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 913х450х480 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 609х483х475 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 810х475х483 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 804х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 450х553х480 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 553х450х470 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 624х445х457 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 964х483х475 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 860 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 440 х 540 х 460 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 532х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 582х433х451 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 802х433х455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 934х450x450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1275х450x450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 1098х450x450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 613х340x340 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 886х450х450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 736х450х450 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 |
| Розміри | 845х340х340 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 893х340x340 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 689х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 12 місяців |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 87 533 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі):
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) таких брендів: Atlantic, Drazice, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) виробництва Китай, Україна, Чехія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник