| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 318×523×617 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1552×523×318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1327×523×318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1112х523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 450х553х480 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 350х500х265 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 553х450х470 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1187 x 584 x 584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 523х1112х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490 х 1279 х 280 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 810х1920х650 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 524x1255x524 мм |
| Нагрів | Прямий, непрямий |
| Розміри | 524x1067x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 617x523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 757x524x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 2 роки ел. частина, 8 років бак |
| Розміри | 900×570×300 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1200х584х609 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1046х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1255×524×524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1255х524x524 мм |
| Нагрів | Прямий, непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 902х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 881х524х524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 736х524х612 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 610х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x435x455 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 1018x1005x584 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067x545x545 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 506х776х275 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 490х768х280 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 454x596x461 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 435х635х250 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 835x462x484 мм |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) починається з 4 084 грн Найдорожче обладнання коштує 92 820 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі):
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) виробництва Китай, Чехія, Франція та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник