| Розміри | 440х608х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1327х440х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 600х500х470 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 813x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 780x385x385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 523х1112х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1205х386х412 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 971x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 324 х324 х319 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 608х440х468 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 570x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 581x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 214х246х75 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1155x513x530 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 581x433x455 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 705х385х385 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 825x360x360 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 857х1644х700 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 523х1112х318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 883х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 712х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1203х490х532 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 617x523x318 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1537х584х584 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1579х670х750 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1047х584х584 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 902х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1237х520х545 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 885х520x550 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 1300х584х584 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Прямий |
| Розміри | 561х524х524 мм |
| Нагрів | Прямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1067х524x524 мм |
| Нагрів | Непрямий |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 736х524х524 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Нагрів | Непрямий |
| Розміри | 809х433х451 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гарантія | 24 місяці |
| Розміри | 1255x586x600 мм |
| Нагрів | Прямий |
Ціна на товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі) починається з 3 999 грн Найдорожче обладнання коштує 87 533 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії електричні бойлери (водонагрівачі):
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) таких брендів: Atlantic, Drazice, Vogel Flug та інші.
Ми пропонуємо електричні бойлери (водонагрівачі) виробництва Китай, Україна, Чехія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник