| Гарантія | 12 |
| Вага | 43 кг |
| Тип монтажу | напольный\настенный |
| Максимальна витрата повітря | 350 м³/ч |
| Потужність | 810 Вт |
| Спосіб установки | Мобільний |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 32 кг |
| Тип монтажу | напольный\настенный |
| Максимальна витрата повітря | 250 м³/ч |
| Потужність | 590 Вт |
| Спосіб установки | Мобільний |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 46 кг |
| Тип монтажу | напольный\настенный |
| Максимальна витрата повітря | 560 м³/ч |
| Потужність | 840 Вт |
| Спосіб установки | Мобільний |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 47 кг |
| Тип монтажу | напольный\настенный |
| Максимальна витрата повітря | 725 м³/ч |
| Потужність | 1120 Вт |
| Спосіб установки | Мобільний |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 62 кг |
| Тип монтажу | напольный |
| Максимальна витрата повітря | 1000 м³/ч |
| Потужність | 1650 Вт |
| Спосіб установки | Мобільний |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 14 кг |
| Потужність | 0.694 кВт |
| Максимальна витрата повітря | 210 м³/год |
| Спосіб установки | Мобільний |
| Вага | 25 кг |
| Максимальна витрата повітря | 480 м³/год |
| Потужність | 2,2 кВт |
| Спосіб установки | Мобільний |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 18 кг |
| Потужність | 1,04 кВт |
| Гарантія | 12 |
| Максимальна витрата повітря | 300 м³/год |
| Спосіб установки | Мобільний |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 34 кг |
| Тип монтажу | напольный\настенный |
| Максимальна витрата повітря | 350 м³/ч |
| Потужність | 560 Вт |
| Спосіб установки | Мобільний |
| Гарантія | 12 |
| Вага | 28 кг |
| Тип монтажу | напольный |
| Максимальна витрата повітря | 250 м³/ч |
| Потужність | 330 Вт |
| Спосіб установки | Мобільний |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Промислові осушувачі повітря Dantherm з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 10 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 03.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Промислові осушувачі повітря Dantherm: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 03.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Промислові осушувачі повітря Dantherm | 132 068 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 163 411 грн |
| Ціна на найдорожчі Промислові осушувачі повітря Dantherm | 248 298 грн |
| Кількість товарів в категорії | 10 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії промислові осушувачі повітря Dantherm починається з 132 068 грн Найдорожче обладнання коштує 248 298 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії промислові осушувачі повітря Dantherm:
Ми пропонуємо промислові осушувачі повітря Dantherm виробництва Данія.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник