| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Вага | 2,3 кг |
| Тип управління | Електронний |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Вага | 6,1 кг |
| Тип управління | Сенсорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Вага | 5,7 кг |
| Колір | Чорний глянцевий |
| Тип управління | Сенсорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Вага | 9,9 кг |
| Тип управління | Сенсорний |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Вага | 6.8 кг |
| Потужність | 25 Вт |
| Тип управління | Сенсорне, електронне |
| Вага | 11 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Вага | 10,5 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Вага | 3.4 кг |
| Витрати води | - |
| Країна-виробник | Китай |
| Вага | - |
| Витрати води | - |
| Країна-виробник | Китай |
У магазині кліматичної техніки Альтер Ейр ви можете купити Побутові очищувачі повітря Cooper&Hunter з доставкою по Києву та Україні. У нашому каталозі налічується 9 моделей зарубіжних і вітчизняних виробників (станом на 02.04.2026). Ви можете використовувати зручну систему фільтрації і сортування, щоб підібрати потрібний товар. Також рекомендуємо звернути увагу на корисну інформацію на сторінках товарів в розділі Побутові очищувачі повітря Cooper&Hunter: відгуки, фото, характеристики, опис. Пропонуємо ознайомитися з основними даними про товари розділу в наведеній нижче таблиці.
| Дата оновлення каталогу | 02.04.2026 |
| Ціна на найдешевші Побутові очищувачі повітря Cooper&Hunter | 3 329 грн |
| Середня ціна товарів у розділі | 1 399 грн |
| Ціна на найдорожчі Побутові очищувачі повітря Cooper&Hunter | 5 669 грн |
| Кількість товарів в категорії | 9 |
| Кількість виробників | 1 |
Ціна на товари з категорії побутові очищувачі повітря Cooper&Hunter починається з 3 329 грн Найдорожче обладнання коштує 5 669 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії побутові очищувачі повітря Cooper&Hunter:
Ми пропонуємо побутові очищувачі повітря Cooper&Hunter виробництва Китай.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник