Ціна за запитом
| Колір | Рожеве золото |
| Вага | 13.5 кг |
| Тип управління | Сенсорне/електронне |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Колір | Білий |
| Вага | 17 кг |
| Тип управління | За допомогою сенсора, дистанційного пульта, додатка |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Колір | Рожеве золото |
| Вага | 22 кг |
| Тип управління | Сенсорне/електронне |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Колір | Біло-зелений |
| Вага | 6.60 кг |
| Тип управління | Сенсорне/електронне |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
Ми пропонуємо побутові очищувачі повітря LG виробництва Південна Корея.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник