| Країна-виробник | Японія |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 1000x900x380 мм |
| Категорія | Канальний |
| Країна-виробник | Японія |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 1000x900x380 мм |
| Площа приміщення | 40 -280 м2 |
| Країна-виробник | Японія |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 640x580x292 мм |
| Категорія | Канальний |
| Країна-виробник | Японія |
| Кількість кімнат | 17-26 |
| Вид системи кондиціонування | VRV |
| EER | 6,03 |
| Країна-виробник | Японія |
| Вид системи кондиціонування | VRV |
| Кількість кімнат | 20 - 30 |
| EER | 4,52 |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Розміри зовнішьного блоку (ШxВxГ) | 950x330x1048 мм |
| Вид системи кондиціонування | Мульти-спліт |
Ціна на товари з категорії мультиспліт та VRV системи кондиціювання Mitsubishi Electric починається з 67 078 грн Найдорожче обладнання коштує 960 545 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії мультиспліт та VRV системи кондиціювання Mitsubishi Electric:
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник