| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Вага зовнішнього блоку | 32 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Колір | Білий |
| Вага зовнішнього блоку | 32 кг |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2,00 кВт |
| Площа приміщення | 18 м2 |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 2,50 кВт |
| Колір | Білий |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2,70 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Теплопродуктивність | 3 кВт |
| Тип управління | Пульт ДУ,wi-fi керування |
| Колір | Білий |
| Площа приміщення | 35 — 50 м² |
| Вага зовнішнього блоку | 64 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 5,30 кВт |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 5,57 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Площа приміщення | 35 — 50 м² |
| Вага зовнішнього блоку | 64 кг |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 5,30 кВт |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 5,57 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 3.30 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Колір | Бежевий |
| Країна-виробник | Південна Корея |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип управління | Дистанційне, Wi-Fi |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2.5 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Країна-виробник | Китай |
| Теплопродуктивність | 3.3 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип управління | Дистанційне, Wi-Fi |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2.5 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Колір | Золотий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Теплопродуктивність | 3,2 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Тип управління | Дистанційне, Wi-Fi |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт |
| Теплопродуктивність | 3,5 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Тип управління | Дистанційне, Wi-Fi |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,6 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип управління | Пульт ДУ, wi-fi управління (опція) |
| Теплопродуктивність | 3 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Теплопродуктивність | 3.3 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДУ, wi-fi керування |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Теплопродуктивність | 3,2 кВт |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК, wi-fi керування |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | 20 м² |
| Холодопродуктивність | 2 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,5 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Пульт ДК, wi-fi керування |
| Країна-виробник | Таїланд |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Теплопродуктивність | 3.2 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2.5 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Холодоагент | R-32 |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,6 кВт |
| Теплопродуктивність | 3,3 кВт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Холодоагент | R32 |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Спосіб установки | Канальний |
| Тип управління | Дистанційне, Wi-Fi (опціонально) |
| Площа приміщення | 25м² |
| Колір | Металік |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,9 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Холодоагент | R-32 |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | 325 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 3.4 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2.5 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Касетні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Гарантія | 36 |
| Колір | Білий |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Теплопродуктивність | 4 кВт |
| Холодопродуктивність | 3.3 кВт |
| Тип управління | Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДУ, Wi-Fi керування (опція) |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Теплопродуктивність | 3,5 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Колір | Золотий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 60 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 2,93 кВт-7,20 кВт |
| Типорозмір | 9 - 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт - 7,0 кВт |
| Площа приміщення | 25 м²-75 м² |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Площа приміщення | 20 м²-65 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 2,50 кВт - 7,81 кВт |
| Типорозмір | 7-24 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,35 кВт - 7,12 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Площа приміщення | 20 м²-60 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 2.5 кВт - 6.2 кВт |
| Типорозмір | 7-24 BTU |
| Колір | Білий |
| Холодопродуктивність | 2,0 кВт - 7,10 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi |
| Країна-виробник | Японія |
| Колір | Білий |
| Площа приміщення | 27 м² |
| Тип управління | Wi-fi-модуль, Пульт ДУ |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 2,5 кВт |
| Холодопродуктивність | 3,2 кВт |
| Гарантія | 36 місяців |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Площа приміщення | 25 м² - 70 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанционное, Wi-Fi |
| Теплопродуктивність | 3 кВт - 7.4 кВт |
| Типорозмір | 9-24 BTU |
| Холодопродуктивність | 5,2 — 7 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Площа приміщення | 20 м²-60 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 3,00 кВт - 7,81 кВт |
| Типорозмір | 9-24 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,71 кВт - 7,12 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 2,80 кВт - 6.2 кВт |
| Типорозмір | 9 - 24 BTU |
| Площа приміщення | 25 м² - 70 м² |
| Холодопродуктивність | 2,50 кВт - 6.1 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Золотий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Площа приміщення | 20 м²-60 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 3,00 кВт - 7,81 кВт |
| Типорозмір | 9-24 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,71 кВт - 7,12 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | 25 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 3,2 кВт |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Дистанційне, Wi-Fi |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Колір | Шампань |
| Теплопродуктивність | 3.60 - 5.20 кВт |
| Типорозмір | 9-18 BTU |
| Гарантія | 60 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Країна-виробник | Китай |
| Холодопродуктивність | 2.70 - 5.30 кВт |
| Площа приміщення | 25 м² - 50 м² |
| Тип управління | Пульт ДК, Wi-Fi (опціонально) |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 60 місяців |
| Площа приміщення | 25 м²-75 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 2,93 кВт-7,20 кВт |
| Типорозмір | 9-24 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт - 7,0 кВт |
| Колір | Срібний |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Площа приміщення | 20 м²-60 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 3,00 кВт - 7,81 кВт |
| Типорозмір | 9-24 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,71 кВт - 7,12 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 36 місяців |
| Теплопродуктивність | 3.2 - 4 кВт |
| Площа приміщення | 25 - 35 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Модуль Wi-Fi, Пульт ДУ, Голосове керування |
| Типорозмір | 9 - 12 |
| Холодопродуктивність | 2.5 - 3.5 кВт |
| Колір | Золотий |
| Гарантія | 60 місяців |
| Площа приміщення | 25 м² - 35 м² |
| Теплопродуктивність | 3.20 кВт - 3.81 кВт |
| Типорозмір | 9-12 BTU |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Дистанційне |
| Країна-виробник | Китай |
| Холодопродуктивність | 2.70 - 3.53 кВт |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 25 — 35 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип управління | Wi-Fi, Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 3.2 - 3.81 кВт |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 2.7 - 3.5 кВт |
| Типорозмір | 9 - 12 BTU |
Ціна на товари з категорії кондиціонери 9 типорозміру починається з 10 715 грн Найдорожче обладнання коштує 156 357 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії кондиціонери 9 типорозміру:
Ми пропонуємо кондиціонери 9 типорозміру таких брендів: Cooper&Hunter, Daikin, Mitsubishi Electric та інші.
Ми пропонуємо кондиціонери 9 типорозміру виробництва Китай, Японія, Таїланд та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник