| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Площа приміщення | 135 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Типорозмір | 46 |
| Колір | Сірий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 13,4 кВт |
| Теплопродуктивність | 15,5 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Площа приміщення | 70 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Сірий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 6.8 кВт |
| Теплопродуктивність | 7.5 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Площа приміщення | 35 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Теплопродуктивність | 4 кВт |
| Колір | Сірий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 3,4 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Площа приміщення | 95 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Сірий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 9,5 кВт |
| Теплопродуктивність | 10,8 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Площа приміщення | 220 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Типорозмір | 73 |
| Колір | Сірий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 22 кВт |
| Теплопродуктивність | 24 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 63 |
| Площа приміщення | 190 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Сірий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 19 кВт |
| Теплопродуктивність | 22.4 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 48 BTU |
| Площа приміщення | 120 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Сірий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 12.1 кВт |
| Теплопродуктивність | 13.5 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Гарантія | 36 місяців |
| Колір | Білий |
| Площа приміщення | 60 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 5,7 кВт |
| Теплопродуктивність | 7 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Гарантія | 36 місяців |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Білий |
| Спосіб установки | Канальный |
| Холодопродуктивність | 5 кВт |
| Теплопродуктивність | 5,5 кВт |
| Площа приміщення | 50 м² |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 48 BTU |
| Площа приміщення | 120 м² |
| Тип управління | Дистанційне |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Канальний |
| Холодопродуктивність | 12,0 кВт |
| Теплопродуктивність | 13,5 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Касетні |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Площа приміщення | 50 - 60 м² |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Холодопродуктивність | 5.7 кВт |
| Теплопродуктивність | 7.0 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Касетні |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Площа приміщення | 40 - 50 м² |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Холодопродуктивність | 5,0 кВт |
| Теплопродуктивність | 6.0 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Тип кондиціонера | Касетні |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Площа приміщення | 25 - 35 м² |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Теплопродуктивність | 4.2 кВт |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Холодопродуктивність | 3.5 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Холодоагент | R-32 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Площа приміщення | 135 м² |
| Холодопродуктивність | 13,4 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Холодоагент | R-32 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Площа приміщення | 120 м² |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 12,1 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Холодоагент | R-32 |
| Країна-виробник | Чехія |
| Площа приміщення | 95 м² |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 9,5 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Країна-виробник | Чехія |
| Холодоагент | R-32 |
| Площа приміщення | 70 м² |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 6,8 кВт |
| Тип управління | Wi-Fi (опція), Настінний пульт (опція), Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,65 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 36 місяців |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа приміщення | 20 м²-71 м² |
| Холодопродуктивність | 2 кВт - 7,1 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,4 кВт - 8,2 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 місяців |
| Холодопродуктивність | 7,10 кВт |
| Площа приміщення | 70 м² |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплопродуктивність | 8,20 кВт |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Тип управління | Дистанційне та Wi-Fi |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Теплопродуктивність | 3,47 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Холодопродуктивність | 3,3 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 24 м2 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2.4 кВт |
| Тип управління | Пульт настінний |
| Теплопродуктивність | 3.2 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Холодопродуктивність | 3,4 кВт |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Тип управління | Пульт настінний |
| Теплопродуктивність | 4 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 47 кг |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Холодопродуктивність | 5 кВт |
| Тип управління | Пульт настінний |
| Теплопродуктивність | 5,8 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 48 кг |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Холодопродуктивність | 6 кВт |
| Площа приміщення | 60 м2 |
| Тип управління | Пульт настінний |
| Теплопродуктивність | 7 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
| Тип кондиціонера | Підлогові |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Холодопродуктивність | 3,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 4.5 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Тип кондиціонера | Підлогові |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 3.4 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Тип кондиціонера | Підлогові |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 3.4 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 47 кг |
| Тип кондиціонера | Підлогові |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Холодопродуктивність | 5,0 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 5,8 кВт |
| Країна-виробник | Чехія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R410A |
| Вага зовнішнього блоку | 48 кг |
| Тип кондиціонера | Підлогові |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Холодопродуктивність | 5,0 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 5.8 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Вага зовнішнього блоку | 67 кг |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Холодопродуктивність | 6.8 кВт |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 7.5 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Вага зовнішнього блоку | 72,8 кг |
| Холодопродуктивність | 9,5 кВт |
| Тип управління | Пульт настінний |
| Теплопродуктивність | 10,8 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R-410А |
| Вага зовнішнього блоку | 101 кг |
| Типорозмір | 36 BTU |
| Холодопродуктивність | 13,4 кВт |
| Площа приміщення | 145 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 15,5 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R-410А |
| Вага зовнішнього блоку | 82 кг |
| Типорозмір | 36 BTU |
| Холодопродуктивність | 12,0 кВт |
| Площа приміщення | 125 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 13,5 кВт |
| Країна-виробник | Японія |
| Гарантія | 36 |
| Холодоагент | R-410А |
| Вага зовнішнього блоку | 101 кг |
| Типорозмір | 30 BTU |
| Холодопродуктивність | 9,5 кВт |
| Площа приміщення | 110 м2 |
| Тип управління | Пульт ДК |
| Теплопродуктивність | 10,8 кВт |
Ціна на товари з категорії кондиціонери Daikin починається з 34 724 грн Найдорожче обладнання коштує 539 690 грн
Найчастіше покупці вибирають в Альтер Ейр такі товари з категорії кондиціонери Daikin:
Ми пропонуємо кондиціонери Daikin виробництва Японія, Чехія, Малайзія та інших країн.
Надсилайте ваші запитання через цю форму, ми обов'язково на них відповімо
Сергей МазурИнженер-проектировщик
Оставьте свои данные, и наши менеджеры свяжутся с Вами в течение 10 минут
Надішліть інформацію за своїм об'єктом і фахівці Альтер Ейр підберуть оптимальне інженерне рішення. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами найближчим часом і проговоримо всі нюанси, щоб точно зрозуміти Ваші потреби та уподобання. Рекомендуємо відразу прикріпити план Вашого приміщення - це спростить і прискорить процес комунікації, адже інженер зможе провести консультацію не наосліп, а відразу за візуальним сприйняттям Вашого будинку або квартири.
Сергій МазурІнженер-проєктувальник